Ufuktepe ELektrikçi
5 (100%) 6 Oy

Keçiören Ufuktepe Elektrikçi 0506 306 58 40

Firmamız Keçiören de tüm semtlere acil elektrikçi hizmeti vermektedir. Eviniz de veya iş yerinizde oluşan tüm elektrik arızalarında veya Elektrik tesisatını yenilenmesinde bizleri 7/24 arayabilir servis isteyebilirsiniz.

Firmamız tüm elektrik işlerini zamanında eksiksiz ve garantili olarak yapmaktadır. Bizi aramanızın ardından 30 dakika içerisin de adresiniz de olup Elektrik işleriniz büyük bir titizlikle yapmaktayız.

 

Yaptığımız İşler

 1. Elektrik Tesisatı Yenileme Tamir Bakım
 2. Elektrik Panosu Bakım Onarım Sigorta Değişimi
 3. Aydınlatma Sistemleri Led , Spot , Renkli Işıklandırma Vs..
 4. Güvenlik Kamerası Kurulumu
 5. Otomatik Kapı Bariyer vs..
 6. Data Server Kurulumu Bakım
 7. Merkezi Uydu Kurulumu Tamir Bakım Onarım

Yukarıda saydığımız tüm bu işleri zamanında eksiksiz ve garantili olarak yapmaktayız.

 

Ufuktepe ELektrikçi , Ufuktepede Elektrikçi , Bağlum Elektrikçi , Sanatoryum cad elektrikçi

Ufuktepe Elektrikçi
5 (100%) 3 Oy

Ankara Keçiören Ufuktepe Elektrikçi 0 506 306 58 40

Firmamız Etlik Elektrikçi Keçiören de tüm semtlere 7/24 Acil Elektrikçi Hizmeti Sunmaktadır. Evinizde veya iş yeriniz de oluşan Tüm elektrik arızaları için bizleri 7/24 arayabilir evinize veya iş yerinize elektrikçi ustası isteyebilirsiniz. Ufuktepe ELektrikçi arayan değerli müşterilerimiz firmamız tüm elektrik işlerini ve elektrik arızalarını yapmaktadır. Evinizde oluşan tüm elektrik arızanızda biz Etlik Elektrik olarak 7/24 yanınızdayız.

 1. Tüm Elektrik Arızaları Tamir Onarım Bakım
 2. Ev Veya iş yeri Tadilat İşleri
 3. Merkezi Uydu Kurulumu
 4. Cctv Güvenlik Kamerası Kurulumu 2 Yıl garantili
 5. Bina Elektrik Arıza Aydınlatma işleri

Tüm Bu işlerde bizleri arayıp servis isteyebilirsiniz firmamız yapmış olduğu tüm işleri garantili olarak yapmaktadır.

 

Ufuktepe ELektrikçi , Atapark Elektrikçi , Basınevleri Elektrikçi , Etlik Elektrikçi

Keçiören Kanuni Mah Elektrikçi
5 (100%) 3 Oy

Keçiören Kanuni Mah Elektrikçi

Firmamız Etlik Elektrikçi Siz değerli müşterilerine Ankara Kerçiören de 7/24 hizmet vermektedir. Kanuni Mah Elektrikçi arayan değerli müşterilerimiz Evinizde veya iş yerinizde oluşan tüm elektrik arızaları , Aydınlatma , Güvenlik Kamerası Kurulumu için bizi günün her saati arayabilir servis isteyebilirsiniz. Firmamız 30 dakika içerisinde adresinizde olup Oluşan arızayı garantili bir şekilde yapmaktadır.

 

Kanuni Mah Elektrikçi , Keçiören ELektrikçi , Basınevleri Elektrikçi , Ufuktepe Elektrikçi

Kuşcağız Elektirkçi
5 (100%) 5 Oy

Keçiören Kuşcağız ELektrikçi

Firmamız Etlik Elektrik Ankara da tüm semtlere 7/24 hizmet vermektedir. Acil elektrikçi lazım olduğunda bizleri arayarak evinize veya iş yerinize 7/24 elektrikçi ustası isteyebilirsiniz. Firmamız Tüm elektrik işlerini yapmaktadır özellikle evinizde veya iş yerinizde oluşan tüm elektrik arızalarında uzman ekibimiz büyük bir titizilikle kalıcı olarak arızanızı gidermektedir.

 1. Elektrik Tesisatı Arızası
 2. Lamba Arızası Yenileme , Arıza giderme
 3. Priz Arızası   Yenileme veya Onarım
 4. Sigorta Panosu Bakım , onarım arıza tamiri
 5. Sigorta değişimi ve arıza onarım
 6. Avize montaj
 7. Kornij montaj
 8. Güvenlik Kamerası Kurulumu ve Arıza Tamir Mobil izleme

Firmamız yukarıda yazdığımız tüm işleri yapmaktadır. Bizi aramanızın ardından en geç 45 dakika içerisinde adresinizde olup arızanızı kalıcı olarak tamir etmekteyiz.  Bizi 0506 306 58 40 nolu telefondan 7/24 arayabilir elektirkçi ustası isteyebilirsiniz.

Etlik elektrik olarak Hizmet Verdiğimiz Yerler

Keçiören Elektirkçi , 7/24 , Ankara , Kuşcağız Elektrikçi , Ufuktepe Elektrikçi , Atapark Elektrikçi 

Ankara 7/24 Elektrikçihttps://www.etlikelektrik.com/ankara-724-elektrikci/ankara-724-elektrikci.html
5 (100%) 21 Oy

Ankara 7/24 Elektrikçi

Etlik Elektrik Olarak tüm elektrik işlerini yapmaktayız özellikle Ankara da her semte Acil elektrik Arızalarında servisimiz vardır. Bizi tüm elektrik arızaları içi arayabilir evinize veya iş yerinize elektrikçi ustası isteyebilirsiniz. Firmamız sabah 09:00’dan gece 01:00’a kadar Ankara içinde tüm semtlere hizmet vermektedir. Evinizde veya iş yerinizde oluşan Tüm elektrik arızalarında   Sürekli atan sigortalar , Çalışmayan veya Yanmış Priz Değişimi ve elektrik Tesisatı Yenileme , Yanmayan Lamba , bina içi veya Daire Özel spot yada led aydınlatma  , Sayaç Panosu arızası , Cctv Güvenlik Kamerası Arızalarında bizi arayınız. ETLİK ELEKTRİK

ETLİK ELEKTRİK HİZMET BÖLGELERİMİZ

Ankara 7/24 Elektrikçi , Sancaktepe Elektrikçi , Etlik Elektrik  , Keçiören Elektrikçi , Ufuktepe Elektrikçi , Atapark Elektrikçi , Kuşcağız elektrikçi , Şentepe Elektrikçi , Yükseltepe Elektrikçi , Acil elektrikçi , Elektrik Tesisatı Tamircisi , Aşağı Eğlence Elektrikçi , Çankaya Elektrikçi , Dikmen Elektrikçi , Kırkkonaklar Elektrikçi , Keçiören İncirli Elektrikçi , Ziraat Mahallesi Elektrikçi , İskitler Elektrikçi , Aydınlıkevler Elektrikçi , Pursaklar Elektrikçi , Esanboğa Elektrikçi , Siteler Elektrikçi ,  

Ankara Kanal Açma bmw çıkma parça